Топ
-50%

Сумка-слінг чоловіча чорна через плече з натуральної шкіри ремінь регулюється по довжині
2 780 ₴
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 2345673
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-слінг чоловіча чорна через плече з натуральної шкіри ремінь регулюється по довжині

Переваги до товару:
-
Натуральна чорна шкіра — стиль та довговічність
-
Лаконічний дизайн, що легко поєднується з одягом
-
Компактна, але містка форма
-
Зручне розташування на тілі — руки вільні
-
Надійна фурнітура під срібло
-
Регульований ремінець для індивідуальної посадки

Характеристики:
-
Колір: чорний;
-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Розмір (ШхВГ, см): 18x31x6;
-
Країна-виробник: Туреччина.

Структура:
-
(1) одна основна кишеня на блискавці;
-
(1) одна зовнішня накладна кишеня на блискавці;
-
(1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
-
(1) одна внутрішня кишеня на блискавці.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 31 см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 18 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴









