
Рюкзак міський з якісної тканини чоловічий - жіночий /для ноутбуків/ для дівчат, для хлопців. Модель: 59377-1 YV-96
584 ₴
- Немає в наявності
- Код: vs5c9377m1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📦 Рюкзак міський з якісної тканини чоловічий - жіночий /для ноутбуків/ для дівчат, для хлопців. Модель: 59377-1 YV-96
📌 Рюкзак чоловічий чоловічий – жіночий / шкіряний / для ноутбука / для дівчат, для хлопців
📌 Характеристики міського рюкзака:
- ☑️ матеріал – якісна тканина;
- ☑️ задня стінка та дно ущільнені.
- ☑️ розміри: висота 42х33х10 см;
- ☑️ спинка та дно з вентильованих 3D сітки
- ☑️ фурнітура від перевірених виробників;
- ☑️ містить чудово форму;
- ☑️ дві бічні кишені;
- ☑️ два замочки на основному відділенні
- ☑️ унісекс – для чоловіків та дівчат,
- ☑️ обсяг 18 літрів;
- ☑️ всередині кишеня для ноутбука до 15 дюймів;



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Рюкзак міський із якісної тканини чоловічий — жіночий/для ноутбука/для дівчат, для хлопців. Модель: 59377-1 YV-96 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 584 ₴








