Топ
-50%

Стільчик в дитячу кімнату 55×37×33 дитячий зручний стілець для ігор безпечний зручний стільчик для дитини
2 720 ₴
1 360 ₴
- В наявності
- Код: TD-45426
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільчик в дитячу кімнату 55×37×33 дитячий зручний стілець для ігор безпечний зручний стільчик для дитини

Стілець для дитини
-
Безпечні для дитини — м’які гумові кромки.
-
Містка висувна шухляда для зручного зберігання та ігор.
-
Сучасний дизайн і стійка конструкція.
-
Матеріали високої якості, безпечні для дітей та дозволені для контакту з їжею.

Правильно підібраний стілець допомагає організувати зручний і безпечний простір
-
Спинка під кутом 14,5 см забезпечує комфорт під час сидіння.
-
Сидіння на висоті 30,5 см дозволяє дитині зручно ставити ніжки.
-
Поперечна планка підсилює конструкцію та робить її стійкою.

Переваги стільця:
-
Ламіноване покриття захищає меблі та спрощує догляд.
-
М’яка кромка на кутах забезпечує безпеку дитини.
-
Анатомічний кут між спинкою та ніжками запобігає розгойдуванню.
-
Усі гвинти комплектуються заглушками в колір меблів.

Додатково!!!
Ви можете зібрати повноцінний комплект столик зі стільчиком в єдиному стилі. Такий набір стане зручним та практичним рішенням для дитячої кімнати, забезпечуючи малюку комфортне місце для занять та ігор.

Виготовлений згідно до ДСТУ для дітей 1 групи зросту (100–115 см)
Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільчик |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 330 мм |
| Глибина стільця | 370 мм |
| Висота сидіння стільчика | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | ДСП ламінована |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴









