-50%

Пилосос контейнерний без мішка Rainberg RB-653 2500Вт, циклонний контейнерний пилосос, YV-688 невеликий пилосос
5 588 ₴
2 794 ₴
- В наявності
- Код: 15s73ye6t
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос контейнерний без мішка Rainberg RB-653 2500Вт, циклонний контейнерний пилосос, YV-688 невеликий пилосос
Пилосос Rainberg RB-653 контейнерного типу без мішка для збирання пилу
Особливості:
- Можливість регулювання швидкості на корпусі, контроль потужності всмоктування на ручці
- Стильний дизайн поєднується з компактними розмірами та легкою вагою 5 кг, спрощуючи прибирання та заощаджуючи місце
- Завдяки потужності двигуна 2500W та потужності всмоктування 350-570 Ватт, прибирання стане простіше та набагато швидше
- Має 4 фільтри очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення
- Зручна телескопічна труба, необхідні насадки, кнопка змотування шнура
- Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання
Характеристики:
- Пилозбірник ємністю 3 5 літра;
- Шнур живлення довжиною 3 2 метри;
- Контроль потужності всмоктування на ручці шланга;
- Мийний пластиковий фільтр;
- Має контроль швидкості;
- Горизонтальна та вертикальна можливість зберігання;
- Джерело живлення 220-240В 50-60 Гц 2500Вт;
- Розміри 38х29х25 5 см
Комплектація:
- Пилосос контейнерний Rainberg RB-653
- Телескопічна металева трубка
- пластиковий пензель
- Гнучкий шланг
- Заводська упаковка





Умови доставки
- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Актуальна наявність товару
- Багато задоволених клієнтів!
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Всі види доставки та оплати!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пилозбірника | 3.5 л л |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Пилосос контейнерний без мішка Rainberg RB-653 2500 Вт, циклонний контейнерний пилосос, YV-688 невеликий пилосос |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 794 ₴









