Топ
-50%

Дитячий столик і стільчик метелик білий з нішею для олівців і розмальовок книг для ігор навчання малювання
6 500 ₴
3 250 ₴
- В наявності
- Код: 316241
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий столик і стільчик метелик білий з нішею для олівців і розмальовок книг для ігор навчання малювання
Характеристики:
Стіл із шухлядою:
-
Розмір (ВхДхШ): 54х60х45 см
-
Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
-
Глибина ящика: 65 мм
-
Фарба: Екофарба. Не викликає алергії в діток
-
Підіймальний механізм: Фіксується у верхньому положенні

Стільчик розміри:
-
Висота від підлоги — 26 см.
-
Ширина — 26 см.
-
Глибина — 24 см.

Особливості наших меблів:
-
Цікавий дизайн
-
Просте збирання
-
Надійна та зручна у використанні конструкція
-
Підходить для навчання та ігор
Виготовлений відповідно до госту для дітей 2 групи зросту (115-130 см)
⠀ Підходить для дітей від 1,5 до 7 років.

⠀Кришка з підіймальним механізмом, де міститься ящик для зберігання приладдя
⠀

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид столу за своїм призначенням | для творчості |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість тумб | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Ростова група | № 1 |
| Стан | Новий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага столу | 10 кг |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 540 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | дерево |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Комплектація | |
| Стільчик | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴










