Топ

Стелаж для дому полиця для книг та іграшок дитяча полиця стелаж підлоговий книжковий дитячий стелаж пірамідка
5 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2478
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стелаж для дому полиця для книг та іграшок дитяча полиця стелаж підлоговий книжковий дитячий стелаж пірамідка
Характеристики:
-
Ширина: 140 см
-
Висота: 139 см
-
Глибина: 29.2см
-
Внутрішній розмір комірки 33*33см

Структура
-
Матеріал ДСП
-
Легке складання
-
Надійне кріплення

Опис:
Дитячий стелаж пірамідка чудовий подарунок для дитини та прекрасне рішення для організації простору дитячої кімнати. З нашим стелажем дитина не тільки гратиметься, а й навчиться складати свої іграшки на місце.

Гарний стелаж може використовуватися як елемент декору та чудово впишеться в інтер'єр дитячої кімнати. Тепер улюблені дитячі іграшки завжди будуть у легкій доступності.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма шафи | модульний |
| Форма стелажа | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | No brand |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | МДФ фарбований |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Полиці | МДФ фарбований |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 1400 мм |
| Глибина стелажу | 292 мм |
| Висота стелажа | 1390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴





