Топ
-26%

Подушка дитяча для стільчика з зав'язками з бавовни якісна зносостійка м'яка в асортименті 23х28 см
379 ₴
279 ₴
- В наявності
- Код: 628
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка дитяча для стільчика з зав'язками з бавовни якісна зносостійка м'яка в асортименті 23х28 см
Опис:
Подушка стане незамінним аксесуаром для комфорту вашої дитини під час сидіння на стільці. Подушка кріпиться до стільця за допомогою зав'язок. Має високу якість пошиття і зносостійку.

Подушка виготовлена із натуральної бавовняної тканини, прикрашена симпатичними малюнками 3 видів. Матеріал практичний та міцний, прослужить довгий час без втрати якості. Як наповнювач використовується антиалергенне поліефірне силіконізоване. волокно.

Характеристики:
-
Розміри: 23х28 см
-
Дизайн та декор: з короною, в горошок, із зірочкою.

-
Форма: прямокутна;
-
Вага: 200г.
-
Висота: 3см

-
Колір: сірий, рожевий.
-
Країна-виробник товару: Україна

-
Рекомендації щодо догляду: рекомендується ручне прання подушки при температурі не більше 30 ℃ з м'якими миючими засобами. Чи не відбілювати.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Декоративна |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Наповнювач | Синтепух |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 28 см |
| Ширина подушки | 23 см |
| Висота подушки | 3 см |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴










