Топ
-50%

Стильна чоловіча бананка з натуральної гладкої шкіри на блискавці з регульованим ременем універсальна практична
3 980 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: NM-58744
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча бананка з натуральної гладкої шкіри на блискавці з регульованим ременем універсальна практична

Характеристики:
-
Виробник: Украина
-
Тип: бананка
-
Розміри (см): 22 х 27 х 8
-
Колір: чорний
-
Матеріал: натуральна шкіра

Структура:
-
(1) одне основне відділення на блискавці;
-
(2) дві внутрішні кишені.
-
(1) одне відділення на тильній стороні

Опис:
Вмістовна бананка із натуральної шкіри, яка ідеально підійде до чоловічого образу. Одне основне відділення бананки є досить об'ємним. Ремені бананки регульовані знімні, мають надійне кріплення. Особливістю цієї моделі є те, що частини ременя застібаються за допомогою якісного фастексу, що дозволяє зручно носити бананку на поясі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обхват талії | 142 см |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 22 см |
| Товщина | 8 см |
| Вага | 0.5 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴


