Топ
-50%

Класичний чоловічий рюкзак шкіряний чорний міський рюкзак для ноутбука і документів
4 780 ₴
2 390 ₴
- В наявності
- Код: 22727
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний чоловічий рюкзак шкіряний чорний міський рюкзак для ноутбука і документів

Характеристики
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туречччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30х41х12 см.

Структура
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеню на блискавці;
- (2) два великих відділення на підкладці;
- (1) прихований всередині кишеню.

Опис:
Стильний рюкзак з якісної натуральної шкіри. Дуже практичний і місткий. На лицьовій стороні розташований функціональний кишеню. Велике основне відділення. Якісна фурнітура. Модель відмінно підійде для стильних сучасних чоловіків.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴









