Топ

Міський чоловічий шкіряний рюкзак практичний чорний якісний місткий повсякденний
4 880 ₴
- Немає в наявності
- Код: B2-03555A
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Міський чоловічий шкіряний рюкзак практичний чорний якісний місткий повсякденний

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28х42х18.
- Виробник: Туречччина;

Структура:
- (2) два вмістовні відділення на блискавці;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (2) дві зовнішні бічні кишені.

Опис:
Чоловічий рюкзак з натуральної шкіри - практичний та стильний аксесуар на кожен день. Має два основні відділення на блискавці. Усередині додатково розміщено дві кишені для дрібниць. Ззовні з лицевого боку є одна вмістовна кишеня на блискавці та дві бокові кишені. З тильного боку - одна вертикальна кишеня на блискавці. Підкладка – текстиль. Колір фурнітури – під срібло. Фурнітура – метал. Плечові шлейки тканинні зі шкіряними вставками регулюються по довжині.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 880 ₴








