Топ
-50%

Сумка месенджер шкіряна барсетка для чоловіків чорна через плече сумка планшет
3 580 ₴
1 790 ₴
- В наявності
- Код: 35775
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка месенджер шкіряна барсетка для чоловіків чорна через плече сумка планшет

Характеристика:
-
Матеріал: натуральна шкіра;
-
Колір: чорний;
-
Розміри (ШхВхГ, см): 21.5 x 25 x 7.
-
Виробник: Туреччина

Структура:
-
(1) одна основна застібка на блискавці;
-
(2) два внутрішніх відділення;
-
(1) ода наружна кишеня відкритого типу;
-
(1) одна зовнішня кишеня позаду.

Опис:
Сумка-планшет універсальна з натуральної шкіри для портмоне, документів, планшета, мобільного, ключів та дрібниць.

Ця модель зручна, надійна, функціональна, фабричного виробництва з якісною фурнітурою.

Виглядає дуже стильно та акуратно. Надійно прошита з обох боків міцними швами.
Відмінне доповнення до Вашого образу.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴









