Топ

Чорний шкіряний рюкзак міський універсальний на блискавці з кишенями класичний елегантний
3 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6711
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чорний шкіряний рюкзак міський універсальний на блискавці з кишенями класичний елегантний

Характеристики:
- Виробник:Olivia Leather
- Тип:рюкзак
- Розміри (см):31 х 28 х 14
- Колір:чорний
- Матеріал:натуральна шкіра
- Тип носіння:на плечі
- Плечовий ремінь:
- Довжина плечового ременя (см):47-90

Опис:
Жіночий рюкзак міського типу чорного кольору з темною металевою фурнітурою та текстильним декоративним елементом.
Передня сторона з кишенею на блискавці, з боків дві відкриті кишені. Усередині є кишеня для мобільного телефону і вшита кишеня на блискавці. Позаду кишеню на блискавці.
Додатково входить у комплект плечовий ремінь.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olivia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴




