Топ
-50%

Полиця для взуття органайзер для зберігання взуття з відсіками підставка під взуття 6 полиць міцна і компактна
794 ₴
397 ₴
- В наявності
- Код: 6mrtk7543
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Полиця для взуття органайзер для зберігання взуття з відсіками підставка під взуття 6 полиць міцна і компактна

Полиця для взуття Shoe Rack ― просте рішення для зберігання Вашого взуття! Полиця спеціально сконструйована для зручного та безпечного зберігання взуття всіх розмірів На ній легко можна розмістити все взуття для сучасної сім’ї
Переваги:
-
Міцна та міцна – всі частини разом зібрані, полиця для взуття дуже стабільна та збалансована Незважаючи на відносно невелику вагу, вона може витримувати велике навантаження
-
Якість – компоненти, з яких складається органайзер для взуття, ретельно відібрані, щоб забезпечити найкраще співвідношення ціни та якості Всі частини та компоненти включені до будь-якої упаковки
-
Розмір – у проміжках між ярусами можна розмістити взуття різних типів Її також можна регулювати, просто зніміть один або два яруси, щоб забрати черевики або інші великі аксесуари
-
Портативність – вона дуже легка за вагою та відносно невеликим розміром, тому її можна використовувати в різних частинах вашого будинку Коридор, спальня, гараж і т д
-
Простота – полиця для взуття поставляється із ретельно структурованою інструкцією з експлуатації Для її складання не потрібно ні досвіду, ні особливих інструментів
Характеристики:
-
Тип: полиця для взуття;
-
Вигляд: доладна;
-
Матеріал каркасу: метал, пластик;
-
Ширина: 60 см ;
-
Висота: 110 см ;
-
Глибина: 30 см ;
-
Кількість ярусів: 6;
-
Легко збирається та розуміється;
-
Труби металеві, пластикові рознімання та компоненти міцно складені

- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Фасади | метал |
| Полиці | метал |
| Ніжки | метал |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴






