Топ
-50%

Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок і прогулянок чорний великий і місткий на блискавці
4 780 ₴
2 390 ₴
- В наявності
- Код: 75362
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний рюкзак для поїздок і прогулянок чорний великий і місткий на блискавці

Характеристики
- Колір: чорний
- Розміри (см): 30 х 40 х 17
- Матеріал: натуральна шкіра
- Виробник: Туреччина;

Структура
- (1) одне основне відділення
- (1) одна кишеня з лицьового боку
- каркасна модель

Опис:
Чоловічий рюкзак від виробника Tiding Bag зроблений із натуральної шкіри чорного кольору. Ця модель вирізняється місткістю, стриманим дизайном і зручністю у використанні. Основне відділення закривається на блискавку з двома бігунками. У нього можна покласти папки з документами, ґаджет. З лицьового боку є велика кишеня на блискавці, де поміститься щоденник та інша канцелярія. Шлейки рюкзака зміцнені додатково текстильними вставками. Для комфорту під час носіння регулюються за довжиною.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴







