Жіночий класичний шкіряний рюкзак чорний міського типу зручний місткий рюкзак

Характеристики:
-
Виробник: TidinBag
-
Тип: Рюкзак
-
Розміри (см): 23 х 30 х 13
-
Колір: Чорний
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Країна виробника: Туреччина.

Структура:
-
(1) одне основне відділення;
-
кишені всередині;
-
(1) одна передня кишеня на магниті;
-
(1) одна зовнішня кишеня на блискавці;
-
(2) дві бічні зовнішні кишені;

Опис:
Стильний аксесуар для дівчат і жінок, необхідний для повсякденного життя, яка стає динамічнішою, активнішою та швидкіснішою. У такий практичний і функціональний рюкзак дасть змогу розмістити багато різноманітних речей. Виготовлений із натуральної шкіри, у практичному чорному кольорі, який буде доречний у будь-якій колірній гамі гардероба. Вміщує документи формату А5.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 23 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 980 ₴










