Топ
-45%

Чоловічий гаманець гаманець натуральна шкіра універсальний компактний чоловіче портмоне
1 530 ₴
840 ₴
- В наявності
- Код: HORTON 208B
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець гаманець натуральна шкіра універсальний компактний чоловіче портмоне
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 9.5*11*2

Структура:
- (3) три відділення для купюр;
- (8) вісім секцій для карток (одна прозора);
- (1) одна прилеглі кишені;
- (1) одна монетниця на кнопці.

Опис:
Класичний шкіряний гаманець невеликого розміру, але досить вмістовний.
У ньому є 8 секцій для банківських карток та прилегла кишеня, куди помістяться права, перепустка або візитка.
Купюри можна скласти в 3 вмістовні відділення, звідки їх зручно діставати при розрахунку.
Також у цьому чоловічому гаманці всередині знайдеться кишенька для монет на кнопці.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴









