Топ
-50%

Чоловічий гаманець-клатч для чоловіків з фактурної натуральної шкіри на блискавці клатч-портмоне зі зручною ручкою
4 580 ₴
2 290 ₴
- В наявності
- Код: MC086-5901С
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий гаманець-клатч для чоловіків з фактурної натуральної шкіри на блискавці клатч-портмоне зі зручною ручкою
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Колір: коричневий
-
Розміри (ШхВхГ, см): 21х12х3

Структура:
-
(2) два відділення для купюр;
-
(1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
-
(2) два прилеглі відділення;
-
(24) секції під картки;
-
(1) петля для ручки;
-
(1) один знімний ремінь на зап'ястя;
-
(1) один ремінь на долоню.

Опис:
Чоловічий гаманець по типу клатча не тільки стильний але і практичний.
У ньому є все необхідне: відділення для купюр, кишеня-перегородка на блискавці для монет та блок під картки.
2 прилеглі до стінки кишені підходять для банкнот або паперів.
Відкритий доступ до 24 карток.
До того ж у ньому є петля для носіння ручки.

На особливу увагу заслуговує стиль шкіряного чоловічого гаманця: тиснення під шкіру змії вдало поєднується з металевою блискавкою.
Аксесуар можна носити як клатч: для цього передбачено 2 ремені: на зап'ястя та долоню.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 25 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴







