Топ
-50%

Чорна ключниця з натуральної шкіри з відділенням для грошейрганайзер для ключів купюр універсальна
1 780 ₴
890 ₴
- В наявності
- Код: B416-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорна ключниця з натуральної шкіри з відділенням для грошейрганайзер для ключів купюр універсальна

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 15х7,5х4
- Виробник: Туреччина

Структура:
-
(2) дві великі кишені для купюр (одна на блискавці);
-
(6) шість карабінів для ключів;
-
(3) три прилеглі кишеньки;
-
(1) одна кишенька на блискавці;
-
(1) один зовнішній карабін для кріплення.

Опис:
Ключниця виконана з натуральної шкіри, тому дуже практична в експлуатації.
Аксесуар можна використовувати під 6 ключів, а також банкнот. У двох великих відділеннях зручно носити гроші - одне з них на блискавці.
Три прилеглі кишеньки дозволяють зберігати різні дрібниці. У згорнутому стані виріб займає мало місця.
З такою багатофункціональною ключницею все що потрібно - завжди під рукою.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 75 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴








