Топ
-45%

Портмоне чоловіче шкіряне чорне гаманець для чоловіків стильний кишеньковий на кнопці
1 549 ₴
850 ₴
- В наявності
- Код: ST-104-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портмоне чоловіче шкіряне чорне гаманець для чоловіків стильний кишеньковий на кнопці

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 11х9,5х3

Структура:
- 3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (3) три секції для пластикових карток;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня для монет на кнопці.

Опис:
Багатофункціональний чоловічий гаманець із застібкою на кнопку ідеально підходить для зберігання грошей та цінних документів.
Купюри зручно складати в 3 відділення по номіналам.
Прилеглі кишені – надійне місце для резервного «капіталу».
Монети можна розміщати зручно у кишеньці на кнопці.
У шкіряному гаманці також є 3 секції для банківських карток, водійських прав та візиток.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 9.5 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









