Топ
-45%

Чорний гаманець-клатч на дві блискавки з фактурної натуральної шкіри чоловічий клатч портмоне зі зручною ручкою
6 180 ₴
3 390 ₴
- В наявності
- Код: MCJP-5902B
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний гаманець-клатч на дві блискавки з фактурної натуральної шкіри чоловічий клатч портмоне зі зручною ручкою
Характеристики:
-
Матеріал: натуральна шкіра
-
Колір: чорний
-
Розміри (ШхВхГ, см): 20,5х12х4

Структура:
-
(5) п'ять відділень для купюр;
-
(2) дві кишені-перегородки на блискавці;
-
(4) чотири прилеглі відділення;
-
(18) вісімнадцять секцій під картки;
-
(1) один фіксатор для ручки;
-
(1) один знімний ремінь на зап'ястя;
-
(1) один ремінь на долоню.

Опис:
Чоловічий гаманець з фактурної шкіри підійде тим, хто цінує і стиль, і практичність.
Модель має два окремі відділення на блискавці.
Як в одному, так і в другому зручно тримати банкноти, а також розподіляти їх за номіналом.
Додаткові суми (або чеки) можна відкладати у прилеглих кишенях.
Для монет підходять кишені на блискавці, що служать перегородками.
Кредитні картки в цьому шкіряному чоловічому гаманці зберігаються в окремому блоці, що складається з 18 секцій.
До того ж там є фіксатор для ручки.
Завдяки двом ременям (на долоню та зап'ястя) аксесуар перетворюється або в портмоне, або в клатч.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 12 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴









