Топ
-50%

Чорний чоловічий клатч на дві блискавки з натуральної шкіри стильний універсальний
3 785 ₴
1 890 ₴
- В наявності
- Код: MC-801-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний чоловічий клатч на дві блискавки з натуральної шкіри стильний універсальний
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 20х11х3,5

Структура:
- (6) шість відділень для купюр;
- (8) вісім секцій для карток;
- (4) чотири прилеглі кишені;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (1) один знімний ремінь на зап'ясті;
- (1) один ремінь на долоню.

Опис:
Чоловічий клатч цієї моделі йде на дві блискавки. Кожне відділення складається з трьох секцій, що розширюються, для купюр.
В одній частині є кишеня на блискавці для дрібниці, яка виконує роль перегородки.
Також там знаходиться вісім секцій для банківських чи дисконтних карток.
Вони розташовані у зручному місці, що дозволяє їх швидко виймати.
У комплекті до шкіряного чоловічого клатча йде знімний ремінь на зап'ястя, а також ремінець для носіння на долоні.
Ця модель створена спеціально для подорожей та відряджень.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 11 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴










