Топ
-49%

Портмоне чоловіче стильне шкіряне чорне гаманець для чоловіків стильний кишеньковий на кнопці
2 335 ₴
1 190 ₴
- В наявності
- Код: MC-2003-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портмоне чоловіче стильне шкіряне чорне гаманець для чоловіків стильний кишеньковий на кнопці

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 12х9,5х2,5

Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (3) три секції під картки;
- (2) дві прилеглі кишеньки;
- (1) одна монетниця на кнопці;
- (2) два прозорі відділення.

Опис:
Зручний чоловічий гаманець в одне складання виконаний з фактурної шкіри високої якості. Матеріал не стирається та не псується при постійному використанні.
Для банкнот відведено 3 вмістовні відділення. Одна кишеня закривається на блискавку, що дає змогу відкласти певну суму грошей.
Монетниця на кнопці досить велика, тому в ній поміститься достатньо монет.
Квитанції, записки та інші папірці зручно зберігати у двох прилеглих кишенях.
Ця модель чоловічого гаманця виконана на кшталт книжечки.
У 3 секції можна покласти банківські картки, а в прозорих — права водія, пропуск або фото.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 9.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴









