Топ
-51%

Чорний чоловічий гаманець вертикального типу з натуральної шкіри під документи на кнопці класичний
2 539 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: MC-5176-1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чорний чоловічий гаманець вертикального типу з натуральної шкіри під документи на кнопці класичний

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 11х14х2,5

Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) чотири секції під картки (одна кишенька прозора);
- (1) одна монетниця на кнопці;
- (1) один прозорий блок під документами.

Опис:
Чоловічий гаманець має вертикальний дизайн, що дуже практично та зручно для документів. Прозорий блок призначений для зберігання документів водія.
Крім того, у моделі є прозоре віконце для перепустки або посвідчення.
При цьому для карток відведено ще три секції, з яких вони швидко виймаються.
Монетниця на кнопці вдало доповнює три вмістовні відділення для банкнот.
Одна кишеня шкіряного чоловічого гаманця фіксується на блискавку, тому підходить для зберігання цінних речей.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









