Топ

Коричневе чоловіче портмоне на кнопці з натуральної шкіри кишенькове містке
3 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: B047-802 brown
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коричневе чоловіче портмоне на кнопці з натуральної шкіри кишенькове містке


Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 11,5х9,5х2


Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) чотири секції для кредиток/візиток;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (1) одна монетниця на кнопці;
- (2) дві прозорі кишені.


Опис:
Чоловічий портмоне цієї моделі дозволяє бути максимально мобільним.
Для зберігання значної суми грошей є 3 великі відділення, де можна розподілити купюри по номіналу.
Додатково виріб має 2 прилеглі кишені, що використовуються не тільки для грошей, а й для записок.
У монетниці міститься багато монет, оскільки вона великого розміру та закривається на кнопку. Кредитки або візитки зручно виймаються зі своїх секцій.
Під документи відводиться 2 прозорі віконця, що ідеально підходить тим, хто має кілька перепусток/посвідчень.
Ця модель чоловічого портмоне дозволяє мати з собою все потрібне.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 9.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴









