Топ
-51%

Портмоне чоловіче стильне шкіряне чорне гаманець для чоловіків стильний кишеньковий на кнопці
1 730 ₴
850 ₴
- В наявності
- Код: В103
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портмоне чоловіче стильне шкіряне чорне гаманець для чоловіків стильний кишеньковий на кнопці

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний
- Розміри (ШхВхГ, см): 11,5 х9,5х2,5

Структура:
- (3) три відділення для купюр (одне на блискавці);
- (4) чотири секції під пластикові картки;
- (2) дві прилеглі кишені;
- (2) дві кишеньки з прозорими віконцями;
- (1) одна монетниця на блискавці.

Опис:
Абсолютним трендом сьогодення вважається чоловіче портмоне з натуральної шкіри.
Стильна модель аксесуара придасть своєму власнику важливий вид.
У ньому є 3 відділи для банкноти різного номіналу та розміру. У сусідніх кишенях зручно зберігати докумнти або перепустки.
Секції з прозорим віконцем послужать для фотографії дорогих серцю людей.
У шкіряному гаманці також є місця для банківських карток.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather Accessories |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 9.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









