Топ
-50%

Шкіряний чоловічий рюкзак для ноутбука і поїздок чорний місткий універсальний якісний
4 380 ₴
2 190 ₴
- В наявності
- Код: D3-93438
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряний чоловічий рюкзак для ноутбука і поїздок чорний місткий універсальний якісний

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28 х 42 х 18.
- Виробник: Туреччина;

Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (2) дві внутрішні відкриті кишені;
- (1) одна зовнішня накладна кишеня;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці.

Опис:
Чоловічий рюкзак з натуральної шкіри - практичний та стильний аксесуар на кожен день. Має одне основне відділення на блискавці. Усередині додатково розміщено дві кишені для дрібниць і одну кишеню для документів, . Ззовні з лицевого боку є одна вмістовна кишеня на блискавці та дві бокові кишені. З тильного боку - одна вертикальна кишеня на блискавці. Підкладка – текстиль. Колір фурнітури – під срібло. Фурнітура – метал. Плечові шлейки тканинні зі шкіряними вставками регулюються по довжині.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴









