Топ
-56%

Чоловічий шкіряний месенджер через плече чорний з ручкою класичний з регульованим ременем
3 389 ₴
1 490 ₴
- В наявності
- Код: A25-3278A
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий шкіряний месенджер через плече чорний з ручкою класичний з регульованим ременем

Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 21 х 25 х 6.

Структура:
- (2) два великі автономні відділення на блискавці;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.

Опис:
Шкіряна сумка з ексклюзивним дизайном та широкою функціональністю виготовлена вручну майстрами фірми Tiding Bag. Цей виробник гарантує своїм клієнтам високий рівень надійності та комфорту використання своєї продукції, тому така сумка стане відмінним поповненням до вашого гардеробу або відмінним презентом.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴









