Топ
-55%

Чоловічий рюкзак сучасний великий і місткий для ноутбука і документів з натуральної шкіри
4 880 ₴
2 190 ₴
- В наявності
- Код: B2-37342A
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий рюкзак сучасний великий і місткий для ноутбука і документів з натуральної шкіри

Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Туреччина;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 28 х 42 х 18.

Структура:
- (2) два вмістовні відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня невелика кишеня;
- (3) три зовнішні кишені на блискавці.

Опис:
Рюкзак міський з натуральної шкіри має 2 відділення на блискавці, всередині 1 кишеню для , гаманця або інших потрібних речей. Рюкзак вміщує ноутбук. З лицьового боку рюкзака – 2 кишені на блискавці. З тильного боку – 1 горизонтальна кишеня на блискавці. Підкладка – текстиль. Фурнітура – метал. Лямки із натуральної шкіри регулюються по довжині.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Верхній, Задній |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴







