Топ

Надувний басейн Intex сімейний великий для дорослих і дітей прямокутний якісний 229 х 147 х 46см прямокутний 229 х 147 х 46см
2 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57181
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний басейн Intex сімейний великий для дорослих і дітей прямокутний якісний 229 х 147 х 46см прямокутний
Чудовий великий сімейний басейн, який призначений для купання і веселого проведення часу разом з дітьми у воді просто неба. У такому басейні дорослі можуть купатися разом з дітьми. Широкі стінки басейну дають змогу зручно на них спертися і розслабитися в теплій воді.

Універсальний у використанні:
отримуєте мобільний виріб для відпочинку в домашніх і похідних умовах.
Водонепроникний матеріал:
виготовлений із високоякісного і міцного полівінілхлориду (ПВХ).
Надійний і довговічний.
Практичність:
легко чиститься, для цього після експлуатації виріб досить протерти вологою тканиною, висушити і скласти в початковий стан.
Простота підготовки до використання: можливість накачати ручним насосом, з цим завданням легко впорається одна людина.
Загальні характеристики:
Виробник: Intex
Країна виробник:
Китай Вік: 3+
Вид: дитячий надувний басейн
Тип: з ненадувним дном, відкритий
Форма: прямокутний
Колір: «помаранчевий», «білий»
Серія: Swim Center
Матеріал: високоякісний вініл
Товщина матеріалу: 0.33
Кількість камер: 2
Тип підключення: без виходів для підключення фільтр-насоса
Клапан для зливу води
Гарантія, обмін/повернення не передбачені.
Насос купується окремо

Габарити:
Розмір заводський: 229 х 147 х 46 см
Довжина: 229 см
Ширина: 147 см
Висота: 46 см
Обсяг басейну (при заповненні 80%): 600 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Об`єм | 600 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 147 см |
| Висота | 46 см |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴











