Топ

Надувний сімейний басейн Intex великий для дорослих і дітей прямокутний якісний 305 х 183 х 56 см
2 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 58484
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надувний сімейний басейн Intex великий для дорослих і дітей прямокутний якісний
305 х 183 х 56 см
Чудовий великий сімейний басейн, який призначений для купання і веселого проведення часу разом з дітьми у воді просто неба. У такому басейні дорослі можуть купатися разом з дітьми. Широкі стінки басейну дають змогу зручно на них спертися і розслабитися в теплій воді.

Універсальний у використанні:
отримуєте мобільний виріб для відпочинку в домашніх і похідних умовах.
Водонепроникний матеріал:
виготовлений із високоякісного та міцного полівінілхлориду (ПВХ).
Надійний і довговічний.
Практичність:
легко чиститься, для цього після експлуатації виріб досить протерти вологою тканиною, висушити і скласти в початковий стан.
Простота підготовки до використання: можливість накачати ручним насосом, з цим завданням легко впорається одна людина.
Характеристики;
Вік: від 6-х років
Вид: дитячий надувний басейн
Тип: з не надувним дном
Форма: прямокутний
Колір: "блакитний"
Серія: Swim Center
Матеріал: високоякісний вініл
Матеріал завтовшки: 0.33
Кількість камер: 3 повітряні камери кожна з комбінованим клапаном для швидкої інфляції та дефляції

Габарити:
Ширина: 183 см
Довжина: 305 см
Висота: ≈ 56 см
Об'єм басейну (при заповненні 80%): 1020 л.
Упаковка: повнокольорова коробка
Вага упаковки, кг: 7,3

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1020 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 86 см |
| Вага | 7.3 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








