Топ

Надувний басейн для дітей і дорослих якісний великий із сидіннями 229 х 229 х 66 см
2 850 ₴
- В наявності
- Код: 56475
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний басейн для дітей і дорослих якісний великий із сидіннями 229 х 229 х 66 см
Надійна конструкція, здатна перенести будь-яке навантаження, яке активно придумують діти, захоплені грою.

Перед використанням достатньо розгорнути басейн на рівній поверхні та наповнити водою.

Стінки виконані з жорсткого пластикового матеріалу, борти тримають форму навіть при активному використанні.
Завдяки невеликим розмірам виріб займає небагато місця, а вода під сонцем нагрівається швидко.

Дитячий басейн intex 56475, батьки забезпечують найкраще місце для безпечної, веселої та корисної активності дітей.

Довжина |
229 см |
Ширина |
229 см |
Висота |
66 см |
Матеріал високоякісний вініл
Насос купується окремо
Обсяг води |
882 л |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Об`єм | 820 л |
| Довжина | 229 см |
| Ширина | 229 см |
| Висота | 66 см |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴






