Топ
-50%

Універсальна стійка в передпокій для одягу та взуття багатоярусна підлогова полиця вішалка біла
862 ₴
431 ₴
- В наявності
- Код: n2m227d4ac1
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна стійка в передпокій для одягу та взуття багатоярусна підлогова полиця вішалка біла
Мрієте про організовану та стильну передпокій? Вішалка стійка збірна для підлоги – це ідеальне рішення! Ця практична та функціональна вішалка допоможе вам розмістити одяг, взуття та аксесуари в одному місці Завдяки компактним розмірам вона чудово підійде навіть для невеликих передпокоїв

Особливості товару:
-
Місткість: Полиці для взуття та місце для одягу
-
Збірна конструкція: Легке та швидке складання без спеціальних інструментів
-
Компактність: Оптимальні розміри для будь-якої передпокою 80×26 5×154 см
-
Практичність: Допомагає підтримувати порядок та організованість
-
Стильний дизайн: Впишеться в будь-який інтер’єр

Технічні характеристики:
-
Розміри: 80×26 5×154 см
-
Матеріал: метал, пластик
-
Колір: чорний
-
Тип: Підлогова, збірна
-
Додатково: Полиці для взуття
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Кількість гачків | 8 |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Полиця для взуття | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Висота | 1540 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Да |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴



