-50%

Потужний побутовий циклонний пилосос Rainberg RB-652 3700 Вт, Циклонний DG-646 контейнерний пилосос
4 534 ₴
2 267 ₴
- В наявності
- Код: 6r28y33
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилосос контейнерний Rainberg RB-652 турбощітка 3700 Вт 2,5 л, потужний PT-665 вертикальний пилосос
Контейнерний пилосос Rainberg Німеччина циклонного типу
Пилозбірник великого об’єму достатньо лише дістати контейнер, викинути сміття та за необхідності вимити його
Завдяки потужності двигуна 3700W прибирання буде набагато швидше та ефективніше
Дана модель пилососа без мішка має фільтр очищення повітря, що запобігає попаданню пилу назад у приміщення
Комплектація- Пилосос контейнерний;
- Телескопічна трубка та шланг
- Насадка щілинна;
- Насадка-щітка для підлоги та килима;
- Гнучкий шланг;
- Висувна трубка;
- Інструкція;
- Упаковка
- Пилосос із колбою об’ємом 4 л;
- Автоматична намотування шнура;
- Обертання шланга на 360 градусів з повітряним потоком на ручці;
- Індикатор наповнення пилозбірника;
- Нера-фільтр;
- Блискучий корпус та ергономічний дизайн;
- Трубка з високоякісної нержавіючої сталі;
- Пластикова щітка для підлоги;
- Щілева насадка;
- Потужність 3700 Вт;
- Живлення від мережі 220V – 50 Гц;





Умови доставки
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
Умови оплати
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Актуальна наявність товару
- Свої фото і відео товарів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Багато задоволених клієнтів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Всі види доставки та оплати!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 700 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Виробник | Rainberg |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм пилозбірника | 4 л л |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Зручний пилосос для прибирання Rainberg RB-652 3700 Вт, Пилозбірник потужний пилосос, Пилосос DG-646 для паркету |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 267 ₴









