Топ

Масажний пістолет ручний професіональний масажер для тіла шиї голови вбудований акумулятор
462 ₴
- Немає в наявності
- Код: l15677p2
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Масажний пістолет ручний професіональний масажер для тіла шиї голови вбудований акумулятор
Масажний пістолет Fascial Gun HG-320 використовується для зменшення м’язового болю, поліпшення кровообігу, зняття болю в суглобах після тяжкого тренування чи тривалої фізичної роботи
Його застосовують професійні спортсмени і люди, які страждають на розсіяний склероз, артрит і м’язову атрофію

Масажний пістолет Fascial Gun HG -320 використовує метод вібраційної терапії, що поєднує певну амплітуду, частоту вібрацій і крутний момент масажного елемента

Ефект досягається за рахунок впливу на внутрішні шари сухожиль, м’язової тканини та фасції, які не викликають болю
Масажер виконаний в ергономічній формі у вигляді пістолета, він комфортно сидить у руці, ним зручно користуватися
У комплекті є 4 насадки, для впливу на певні групи м’язів ніг, сідниць, спини, грудей, зап’ястя і кісточок
Оптимальна тривалість сеансу – 15 хвилин, працює від вбудованого акумулятора

Характеристики:
-
Тип: масажер м’язовий;
-
Застосування: фітнес та оздоровчий масаж;
-
Амплітуда коливань: 12 мм/0,47 дюйма;
-
6 режимів швидкості;
-
Швидкість: 1200-3300р/хв;
-
Акумулятор: 24 В 2400 мАг;
-
Термін роботи: до 6 год;
-
Час заряджання: 2 год;
-
Напруга заряджання: 220 В;
-
Розмір: 24х24,5х51 см;
-
Виробник: Китай;

Насадки:
-
Для великих груп м’язів;
-
U-подібна насадка для хребта;
-
Для всіх частин тіла;
-
Для суглобів
Комплектація:
-
м’язовий масажер,
-
змінна насадка 4 шт
-
інструкція,
-
коробка

- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fascial Gun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид масажного впливу | Вібрація |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 6 шт. |
| Кількість програм | 6 шт. |
| Область масажу | Стегна, Ікри, Плечі, Поперек, Руки, Спина, Шия, Сідниці, Верхня частина спини |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час безперервної роботи | 300 хв |
| Тип управління | Ручне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Автомобільний адаптер | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 500 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴









