
Штатив для телефона TRIPOD 3388 + пульт, Селфі штатив для телефону, JZ-583 Штатив маленький
1 152 ₴
576 ₴
- В наявності
- Код: 9b45t26
Штатив + пульт ДУ для камери і телефону GC-412 TRIPOD 3388
Yunfeng tripod 3388 – це професійний штатив для телефону, який забезпечений всім найнеобхіднішим для потреб сучасного блогера Даний штатив має невеликі габарити і дуже зручний У складеному стані всього 52 см Максимальна висота 137 см При цьому, висота штатива регульована і Ви можете виставити на будь-якої потрібної для Вас висоті починаючи від 52 см до 137 см Завдяки своїм широким ніжок, штатив дуже стійкий
У комплекті з даними штативом йде надійне і скачественно кріплення для телефону Особливістю даного кріплення є його понад надійність, оскільки телефон в даному кріпленні затягується затяжним гвинтом і ні за яких обставин, телефон чи не випаде з даного крепленія В добавок, завдяки своїй регульованою шийці, Ви можете, при зйомці, виставити не тільки в горизонтальному положенні телефон , але і в вертикальному, що не кожен штатив для телефону може зробити
Даний штатив комплектується беспроводнимBluetooth пультом Завдяки Bluetooth пульту, Ви можете управляти камерою телефону на відстані до 10 метрів! Це допомагає Вам в потрібний момент включити і вимкнути камеру або зробити фотографію Так само, даний штатив оснащений стандартним гвинтом ¼ дюйма, на який з легкістю можна кріпити, відповідної гайкою: фотоапарати, камери, екшн-камери, різного родакрепленія або перехідники
Невід’ємним плюсом даного штатива, є наявність зручного транспортувального чохла!
Характеристики:
- Тип: Штатив для телефону, фотокамери, відеокамери
- Максимальна висота: 137см
- Мінімальна висота: 52 см
- Довжина в складеному вигляді: 52 см
- Макс діаметр трубки: 16 8 мм
- Максимальне навантаження на штатив: 3000 г
- Кількість секцій: 3
- Кут повороту по горизонталі: 360 градусів
- Кут повороту по вертикалі: 90 градусів
- Пульт: Є
- Вага: 600 г
Комплектація:
- штатив
- Bluetooth пульт
- Кріплення для телефону
- чохол




Умови доставки
- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Актуальна наявність товару
- Всі види доставки та оплати!
- Багато задоволених клієнтів!
- Свої фото і відео товарів!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Виробник | UKC |
| Стан | Новий |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина в складеному стані | 360 мм |
| Комплектація | Штатив, тримач для мобільного телефона, чохол, паковання |
| Максимальна висота знімання | 137 см |
| Максимальна висота штатива | 1370 мм |
| Мінімальна висота знімання | 52 см |
| Технічний стан | справне |
| Тип | Штатив |
| Товар | Штатив із горизонтальним кріпленням камери TRIPOD 3388 + пульт, Штатив тринога, тринога JZ-583 для фото |
- Ціна: 576 ₴



