Топ
-50%

Фен-гребінець для укладання волосся 4в1 VGR V-408 700 Вт фен-брашинг для сушіння волосся багатофункціональний фен
1 754 ₴
877 ₴
- В наявності
- Код: 78v546g
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен-гребінець для укладання волосся 4в1 VGR V-408 700 Вт фен-брашинг для сушіння волосся багатофункціональний фен
Прекрасний гребінь для укладання волосся та гребінець для укладання волосся: його можна використовувати як об’ємну праску для вологого волосся
Це також гребінець для укладання волосся з 5 різними щітками з гарячим повітрям
Легко розбирати та встановлювати щітки

Черкаси для сушіння волосся: Розчісує волосся та завиває волосся текстурою спини
Гребінь для кучерявого волосся: Створює довге кучеряве волосся, не завдаючи шкоди волоссю
гребінець квадратний: гребінь для великих гребінців сушить гладке волосся і укладає волосся
Ріт збирача повітря: Сушить волосся і зберігає пухнасте волосся

Двошвидкісний температурний режим:
1-а передача ОХОЛОДЖЕННЯ: висока швидкість потоку з низькою температурою, підходить для літнього використання
2-а передача ДОГЛЯД: спокійний потік із середньою температурою, для розчісування та укладання
І він може усунути завитки, коли ви займаєтеся перукарськими роботами

Висока якість: керамічне покриття може поширювати тепло по всій поверхні пластини
Шнур, що обертається, на 360 градусів запобігає сплутуванню та пошкодженню

Технічні характеристики:
-
Багатофункціональна гребінець з гарячим повітрям
-
Функція: Аніон
-
Макс потужність: 800 Вт
-
Кількість передач: 2
-
Нагрівальні елементи: інфрачервоний
-
Напруга: 110-240 В
-
Джерело живлення: Від мережі
-
Тип сопла: Повітрозбірник та розсіюючий
-
Матеріал: ABS
-
Розмір: 20х5х5см
-
Складна ручка
-
Застосовне волосся: як на сухе, так і вологе волосся

Комплектація:
Стайлер для укладання волосся VGR V-408
Насадки 4шт
Інструкція





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 800 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Керамічне покриття | Так |
| Складна ручка | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Холодне обдування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴









