
Компресор для автомобіля портативний 12V, Повітряний компресор насос, YO-269 Портативні автокомпресори
1 108 ₴
- Немає в наявності
- Код: w2tx6542
Компресор для автомобіля портативний 12V, Повітряний компресор насос, YO-269 Портативні автокомпресори
Компактний компресор-це необхідне обладнання для вашого автомобіля та гаража Пристрій стане в нагоді, особливо якщо ви виявите, що раптово рівень тиску в колесах вашого автомобіля або мотоцикла занадто низький, що може вплинути на вашу безпеку, а майстерня вулканізації не працює або її немає поруч Компресор TRACER RES-02ML швидко та ефективно наповнить повітря шиною будь-якого розміру
Універсальне застосування
Використовуючи компресор TRACER, ви швидко надуваєте шини не тільки на легковому автомобілі, велосипеді чи мотоциклі, але також можете наповнити повітря кулькою, матрацом або надувною іграшкою для води для вашої дитини Просто використовуйте одну з трьох насадок, що входять до комплекту компресора
Зручне використання
Використання компресора TRACER замість традиційного насоса надзвичайно просто та швидко Просто підключіть пристрій до джерела живлення, тобто до роз’єму прикурювача автомобіля, і він вже готовий до роботи Поточний тиск повітря від 0 до 10 бар можна прочитати, подивившись на вбудований манометр Вбудована світлодіодна лампа використовуватиметься для освітлення накачаного колеса, а також зробить вас помітнішим при усуненні нічних збоїв
Специфікація:
- автомобільний компресор з додатковими 3 наконечниками в комплекті
- максимальний тиск 10 бар
- потужність 100W
- живлення від прикурювача 12V
- вбудована світлодіодна лампа (ліхтарик)
- довжина лінії насоса 60 см
- довжина кабелю живлення 3 м
- ручний індикатор
- продуктивність 25 л/хв





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Передплата на картку!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Актуальна наявність товару
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Багато задоволених клієнтів!
- Всі види доставки та оплати!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Свої фото і відео товарів!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні | |
|---|---|
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двопоршневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина шнура живлення | 3 м м |
| Додаткові характеристики | Потужність 100 Вт |
| Максимальний тиск | 10 атм атм |
| Максимальний споживаний струм | 25 А |
| Манометр | Аналоговий (бар) |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Манометр |
| Продуктивність | 90 літрів/хв |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип насоса | Електричний |
| Товар | Повітряний компресор насос 12 V, компресор для машини, Автомобільний компресор YO-269 для коліс |
| Цикл роботи | 30 хвилин |
- Ціна: 1 108 ₴









