Топ

Світлодіодна лампа для сушіння нігтів 54w SUN FD 160A для гель-лаку полігелю для педикюру сенсорна з дисплеєм
464 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8y649s2
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна лампа для сушіння нігтів 54w SUN FD 160A для гель-лаку полігелю для педикюру сенсорна з дисплеєм

Корпус приладу пластиковий білого кольору, що виділяється лаконічним стильним дизайном Верхня панель виступає над нижньою немов козирок, що захищає очі від шкідливого ультрафіолетового випромінювання
Прилад оснащений дном, що знімає, що дозволяє зручно сушити педикюрне покриття

Характеристики:
-
Тип: лампа для полімеризації гель-лаку
-
Потужність: 54 W
-
Напруга: 100-240 V 50/60 Hz
-
Кількість світлодіодів: 36 шт
-
Період полімеризації: гель-лак – 5-30 секунд, гелів та led-гель – 30-60 секунд
-
Діапазон уф-хвиль: 365+405 нм
-
Таймерний режим: 10, 30, 60, 99 секунд, а також стандартний режим 120 секунд
-
Сенсор: є в режимі 120 секунд
-
Дно: знімне
-
Розмір (+/-): 220*205*90 мм
-
Вага (+/-): 550 грам





- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 54 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Висувне дно, Сенсор датчика руху |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Висота | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴









