Топ
-50%

Лампа для манікюру Sun 5 nail lamp FD93-1 лампа для сушіння нігтів з дисплеєм таймером біла
790 ₴
395 ₴
- В наявності
- Код: 978z7p6
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа для манікюру Sun 5 nail lamp FD93-1 лампа для сушіння нігтів з дисплеєм таймером біла
Лампа для манікюру оснащена 24 світлодіодними лампочками Має пластиковий корпус, протягом 2 секунд можна переключити потужність лампи з 24 на 48 Вт Лампа для сушіння гель лаку може працювати у двох режимах: з таймером на 5, 30 або 60 секунд або в режимі нескінченності 120 сек , який активується сенсором руху доти, доки рука знаходиться в лампі

Має дно, що знімається, що зручно при педикюрі
Підходить для сушіння гель-лаків та твердих гелів
Технічні характеристики:
-
Манікюрна лампа Sunuv 5 FD-93
-
Режим роботи: до 50000 годин
-
Потужність: 24 Вт та 48 Вт
-
Таймер: 5, 30 та 60 сек
-
Розмір: 150х190х85 мм





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Сенсор датчика руху |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Лампи робочі для манікюру Sun 5 nail lamp FD93-1, Сушарка для нігтів, Домашня лампа QV-440 для нігтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴









