Топ

Лампа для сушіння нігтів світлодіодна SUNUV SUN 5 PLUS 48W сушка гель лаку з дисплеєм лампа для манікюру
464 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55929svm
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа для сушіння нігтів світлодіодна SUNUV SUN 5 PLUS 48W сушка гель лаку з дисплеєм лампа для манікюру
Лампа призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель)
Лампа має стильний сучасний дизайн з якісним дисплеєм, кнопками таймера, знімним дном та сенсором

Добре підійде не тільки для дому, але й для салонів краси Лампа для полімеризації має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру Основна функція SMART 2 0 – це таймер з пам’яттю Утримуючи кнопку таймера 2 секунди при наступному увімкненні, таймер працюватиме в останньому запам’ятованому режимі

На лампі є наклейка зі штрих-кодом та серійним номером виробу
Лампа світлодіодна 48 Вт та 24 Вт оснащена таймером на 10, 30 та 60 секунд, має два потужнісні режими та стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, який займається манікюрним сервісом або любителя

Завдяки компактним розмірам та лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить та прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами та гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль
Увімкнення/вимкнення приладу здійснюється шляхом приміщення всередину нього руки та її подальшого забирання, оскільки він оснащений датчиком руху
Дно знімається та кріпиться за допомогою магнітів

Технічні характеристики:
-
Потужність: 48 і 24 Ватта, перемикається натисканням та утриманням кнопки 99s
-
Кількість світлодіодів: 36 штук
-
Дисплей
-
Є магнітне дно
-
Період полімеризації: гель-лак – 5-30 секунд, led-гель – 30-60 секунд
-
Є датчик руху
-
Робочі режими: 99 секунд за замовчуванням та таймерний на 10, 30, 60 секунд
-
Габарити: 20 8*23 7*11 4 см
-
Вага: +/- 900 грам
-
Комплектація: LED лампа, кабель, інструкція





- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Висота | 114 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Гель-лак світлодіодний SUNUV SUN 5 PLUS 48W, Сушарка для лаку, Сушарка для звичайного лаку BF-914 для нігтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴









