Топ

Лампа для сушіння нігтів світлодіодна UV LAMP SUN Y31 сушка гель лаку з дисплеєм лампа для манікюру
973 ₴
- Немає в наявності
- Код: 632yqn1s7l
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа для сушіння нігтів світлодіодна UV LAMP SUN Y31 сушка гель лаку з дисплеєм лампа для манікюру

Лампа для манікюру SUN Y31 має вбудований акумулятор, який дозволить автономно працювати за відсутності електроенергії, а також буде незамінною майстрам, які працюють на виїзд

Лампа призначена для полімеризації гель-лаків, гелів та акрилових гелів
Вона має знімне дно, яке в даний час є найбільш затребуваним активом наших клієнтів
Що важливо, лампа працює не тільки від підключення до мережі, але і має власний внутрішній блок живлення, що полегшує виконання робіт без електрики

Матеріал полімеризується за рахунок LED лампочок потужністю від 248 Вт
Лампочки рівномірно по периметру розташовані всередині лампи
Також лампу можна використовувати як повербанк для заряду різних гаджетів

Характеристики:
-
Тип: лампа для манікюру
-
Бренд: Sun
-
Модель: Y31
-
Акумулятор: 14000 mAh
-
Час заряджання акумулятора: 4 години
-
Вигляд: LED/UV
-
Дисплей: є
-
Дно: знімне
-
Потужність: 248 Вт
-
Напруга мережі: 220~240 В
-
Габарити: 23х18х10 см
-
Довжина хвилі: 365 – 405 нм (безпечна для здоров’я людини)
-
Максимальний час встановлення таймера: 90 с
-
Колір: Білий
-
Вага: 600 г

Комплектація:
-
Акумуляторна Ультрафіолетова лампа для Манікюру UV LAMP SUN Y31
-
Блок живлення
-
Упаковка





- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 0.6 кг |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | SUN |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴









