Топ

Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням 16 LED сенсорне на підставці обертання на 180° чорне
275 ₴
- Немає в наявності
- Код: t119622yr
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дзеркало для макіяжу з підсвічуванням 16 LED сенсорне на підставці обертання на 180° чорне

Дзеркало для макіяжу Mirror з LED-підсвічуванням – це чудовий інструмент для нанесення макіяжу та створення ідеального мейку
Яскраві світлодіоди забезпечують рівномірне освітлення обличчя з усіх боків у будь-який час доби, що дозволить вам рівномірно завдати косметики, не допускаючи помилок
Крім того, невелике дзеркальце з 10-кратним збільшенням дозволить вам наносити макіяж з максимальною точністю

Увімкнути та вимкнути дзеркало можна за допомогою спеціальної сенсорної кнопки Висвітлення працює за рахунок звичайних батарейок
Спеціальна підставка дозволить розмістити на ній різні косметичні дрібниці, наприклад, губну помаду, пудру, тіні для очей або щось інше, а вільне обертання на 180°С дозволяє зафіксувати косметичне дзеркало у зручному для вас положенні

Переваги:
-
широка поверхня, що відбиває;
-
регульоване обертання на 180°
-
світлодіодне підсвічування для якісного макіяжу;
-
сенсорне керування підсвічуванням;
-
підставка для косметики та прикрас

Як користуватися дзеркалом:
-
Щоб увімкнути, переведіть перемикач на задній панелі дзеркала в положення “On”;
-
Натисніть на коло в передній нижній частині дзеркала, щоб увімкнути підсвічування;
-
Натисніть та утримуйте коло, щоб зменшити інтенсивність світла;
-
Натисніть знову, щоб збільшити яскравість світла;
-
Якщо дзеркало не використовується, перемістіть перемикач на задній панелі в положення “Off”

Характеристики:
-
Матеріал: пластик, скло;
-
Живлення: батареї AA (4 шт , не входять в комплект);
-
Розміри дзеркала: 21 5 x 16 5 см;
-
Розміри підставки: 16 x 11 5 см;
-
Висота з підставкою: 27 5 см





- Нова пошта
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Форма косметичного дзеркала | Квадратне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Збільшення | 10 х |
| Кут повороту | 180 град. |
| Підставка в комплекті | Так |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 300 мм |
| Живлення | USB |
| Мережевий адаптер | Так |
| Колір | Чорний |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип підсвічування | Діодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴









