Топ

Машинки для видалення катишків з одягу для стрижки катишків зняття катишків від мережі.
268 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67s4cxj1m5
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Машинки для видалення катишків з одягу для стрижки катишків зняття катишків від мережі
Прибрати котушки легко! Машинка для видалення катишків Lint Remover надасть Вашим улюбленим речам неперевершеного вигляду, вони знову будуть виглядати, як нові Ви зможете ще довго насолоджуватися носінням Ваших светрів, кофт, шарфів, шапок та спідниць

Машинка від катишків ефективно використовується для видалення ворсу, пуху та інших кашлатостей Видалення катишок перестане бути для Вас важким та нездійсненним завданням, легким рухом руки Ви очистите свої улюблені речі, килими, накидки та ковдри

За допомогою цієї машинки для видалення котунів Ви подаруєте друге життя своїм светрам, кофтинкам, шапкам і шарфам, спідницям і блузам Ваші речі завжди будуть як новенькі!!!
Цю модель можна використовувати як машинку для стрижки ворсу та прилад для видалення пуху

Переваги машинки для видалення катишків:
-
видаляє катишки та зачіпки;
-
не порає тканину;
-
компактна;
-
проста у використанні;
-
обладнана прозорою знімною ємністю для збирання катишок;
-
заощаджує Ваші гроші

Щоб машинка для видалення катишків працювала ефективно, рекомендується:
-
при заповненні контейнера для катишків на 80% очищати його;
-
зберігати прилад у сухому місці, НЕ опускати у воду;
-
протирати після кожного використання;
-
обережно чистити одяг біля ґудзиків, швів, блискавок, приклеєних на одяг – елементів, з’єднань;
-
річ, яку чистять, потрібно класти на рівну поверхню
Технічні характеристики:
-
Розміри 13-15-11 см
-
Колір білий з блакитним
-
Харчування 220 В 50 Гц
-
Потужність 4 Вт
-
Довжина шнура 145 см





- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Матеріал резервуара | Прозорий пластик |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Захисна кришка для лез | Ні |
| Захисна металева сітка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Мережевий адаптер | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Машинка для стриження котишок Lint Remover YX-5880 / Прилад від ковтунців на одязі / Прибрати XI-125 ковтунці машинка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴









