-50%

Електроплита 2500w Sea Breeze SB-065 | Переносна настільна електроплита YU-774 Комфорка електрична
2 038 ₴
1 019 ₴
- В наявності
- Код: q32575ap
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроплита 2500w Sea Breeze SB-065 | Переносна настільна електроплита YU-774 Комфорка електрична
Електрична настільна плитка Sea Breeze SB-065 необхідна в будь-якому будинку У студентському гуртожитку або маленькій кухні цей прилад буде основним для приготування їжі Електричну настільну плитку можна використовувати як запасний варіант при відключенні або відсутності газу
Характеристики:
- Тип: плита електрична
- Тип управління: поворотний перемикач
- Матеріал корпусу: емальована сталь
- Матеріал нагрівального елемента: чавун
- Кількість конфорок: 2 шт
- Загальна потужність: 2500 Вт
- Індикатор роботи
- Захист від перегріву
- Колір: сірий
- Виробник: Sea Breeze





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
Умови оплати
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Свої фото і відео товарів!
- Всі види доставки та оплати!
- Актуальна наявність товару
- Багато задоволених клієнтів!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Виробник | Seabreeze |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Товар | Електроплита 2500w Sea Breeze SB-065 , Переносна настільна електроплита , YU-774 Комфорка електрична |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019 ₴









