
Ліхтар пастка для комарів Usb MOSQUITO LAMP | Лампа від комарів для риболовлі Пастка лампа QJ-998 для комах
389 ₴
- Немає в наявності
- Код: ws15294
Ліхтар пастка для комарів Usb MOSQUITO LAMP | Лампа від комарів для риболовлі Пастка лампа QJ-998 для комах
Цей убивця комарів генерує світло, щоб заманити комарів наблизитися Потім вітер, що генерується потужним турбодвигуном, швидко втягує комарів Нікельована сітка з нержавіючої сталі SUS випускатиме високовольтний удар, щоб миттєво вбивати комарів Багатовимірний вилов та знищення комарів дає вам комфортне та придатне для життя середовище
Характеристики:
Потужний фізичний вбивця комарів генерує 365 нм світлової хвилі, яка має смертельний потяг до комарів та комах Ніякої хімічної та радіаційної шкоди для людей та домашніх тварин Модернізована нікельована сітка з нержавіючої сталі SUS випускатиме високовольтні удари, щоб миттєво вбивати комарів Ящик для зберігання комарів можна легко зняти для регулярного очищення (Не відкривайте його часто, щоб запобігти втечі комарів) З ремінцем зверху він портативний для перенесення Підходить для використання в спальні, кабінеті, туалеті, наметі для кемпінгу або в інших закритих приміщеннях
- Джерело живлення: Живлення від USB, живлення від батареї (За бажанням)
- Номінальна потужність: 5W
- Номінальна напруга: DC 5V
- Матеріал: ABS
Комплектація:
- 1 *лампа-пастка
- 1 * Посібник користувача
- заряджання





Умови доставки
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
Умови оплати
- Передплата на картку!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Свої фото і відео товарів!
- Всі види доставки та оплати!
- Актуальна наявність товару
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Багато задоволених клієнтів!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!

Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.



Отримання товару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Діаметр | 90 мм |
| Довжина: | 125 мм |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від метеликів/мотільців, Від комарів, Від комах, що літають |
| Площа дії | 15 кв.м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Товар | Ліхтар пастка для комарів Usb MOSQUITO LAMP , Лампа від комарів для риболовлі , Лампа пастка QJ-998 для комах |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 389 ₴









