
Гігантська м'яка плюшева іграшка Гусь-обіймусь 110 см білий KF-590 подушка Гусь-обіймашка
443 ₴
- Немає в наявності
- Код: n93m955
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гігантська м'яка плюшева іграшка Гусь-обіймусь 110 см білий KF-590 подушка Гусь-обіймашка
Дуже м’яка і мила іграшка-антистрес Можна використовувати як подушку, ще з нею дуже приємно обійматись!
Відмінний подарунок як для дорослого, так і для дитини
Море позитивних емоцій буде забезпечено надовго!
Переваги:
- Великого розміру – 110см;
- Іграшка зроблена з приємного, еластичного, екологічно чистого плюшу, не токсичного та гіпоалергенного;
- Наповнювач-холофайбер;
- Не має дрібних деталей, тому підходить навіть маленьким діткам;
- Можна використовувати як подушку;
- Приємний на дотик;
- Ззаду іграшки є невелика таємна блискавка, завдяки якій можна вийняти наповнювач для зручності прання
Умови доставки
- УкрПошта
- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
Умови оплати
- безпечна покупка (ПромОплата, Олх доставка)
- Передплата на картку!
- Оплата на розрахунковий рахунок!
- Наложений платіж!
У НАС КУПУВАТИ ВИГІДНО:
- Актуальна наявність товару
- Всі види доставки та оплати!
- Продаж товару точно по кольору! Ви отримуєте товар, який на фото!
- Величезний вибір товарів імпортованих напряму з Китаю!
- Смс інформування про відправку вашого замовлення! Ви отримаєте СМС з ТТН вашого замовлення!
- Багато задоволених клієнтів!
- Свої фото і відео товарів!
- Замовлення до 17:00 відправляються в цей же день!
Як ми працюємо

Оформлення замовлення
Ви натискаєте купити або дзвоніть по телефону та залишаєте заявку.

Підтвердження замовлення
Менеджер звязується з Вами для уточнення способу оплати та доставки.

Доставка
Ми швидко надсилаємо Вашу посилку.

Отримання товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 110 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Птиця |
| Колір | Білий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Гігантська м'яка плюшева іграшка Гусак-Обнімусь 110 см білий KF-590 подушка Гусак-обіймашка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴









