Топ

Набір для манікюру і педикюру для догляду за бровами та обличчям на 12 предметів з медичної сталі
202 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8r6pv283
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір для манікюру і педикюру для догляду за бровами та обличчям на 12 предметів з медичної сталі
Практичний манікюрний набір у стильному футлярі чорного кольору Футляр надійно закривається за допомогою щільної клямки У набір входять якісні та надійні інструменти для акуратного манікюру та педикюру
Цей набір ідеально підходить для збереження нігтів у відмінному стані

Характеристики:
-
Матеріал: Нержавіюча сталь
-
Розмір: 10 8*6 5cm
-
Колір чохла: Чорний

Комплектація:
-
Ножиці манікюрні — 1 шт
-
Ножиці для кутикул — 1 шт
-
Шматочки — 3 шт
-
Пінцет — 1 шт
-
Пилка — 1 шт
-
Лопатки — 2 шт
-
Косметична петля — 2 шт
-
Ложка Уно — 1 шт
-
Чохол
-
Упаковка
- УкрПошта
- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал | Медична сталь |
| Заточка | Заводська |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Ножиці для кутикули | Так |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри футляра | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 6.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴









