
Тепловентилятор підлоговий обігрівач кімнатний 2000 Вт портативний для дому офісу
678 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4ly33z99r
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тепловентилятор підлоговий обігрівач кімнатний 2000 Вт портативний для дому офісу
Обігрівач компактний, розмір 25х24х12 см, але завдяки своїй потужності може швидко нагріти повітря в приміщенні площею до 15-20 кв Працює в режимі нагрівання 2000 Вт, механічне управління Як нагрівальний елемент встановлена електрична спіраль Важливо, що влітку пристрій можна використовувати як звичайний вентилятор

Технічні характеристики:
-
Тип: тепловентилятор
-
Матеріал корпусу: пластик
-
Потужність: 2000 Вт
-
Кількість температурних режимів: 2
-
Холодне обдування
-
Регульований термостат
-
Індикатор роботи
-
Колір: білий





- Нова пошта
- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
- Наложений платіж!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seabreeze |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Відкритий спіральний нагрівач |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Товар | Тепловентилятор кімнатний Sea Breeze SB-039 2000 Вт, підлоговий нагрівач, ZH-516 портативний тепловентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴









