Топ
-50%

Багатофункціональна чоловіча тактична сумка барсетка сумка тактична наплічна нагрудна сумка
802 ₴
401 ₴
- В наявності
- Код: yx4dx89j77
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональна чоловіча тактична сумка барсетка сумка тактична наплічна нагрудна сумка
Сумка поясна тактична на 5 л стане в нагоді не тільки військовослужбовцям, а й туристам, велосипедистам та іншим любителям активного відпочинку!

Переваги:
-
Спереду на сумці є липучка для шеврона;
-
Широкий вибір кольорів;
-
Тривалий термін служби
-
Поясний ремінь регулюється
-
Високоякісна фурнітура

Опис:
Сумка тактична поясна D06 призначена для використання у міських та бойових умовах, а також на риболовлі, полюванні, велопрогулянках, в екстремальних та активних видах спорту
Зручно кріпиться на пояс, має багато відділень Оснащена системою MOLLE для кріплення додаткового обладнання

Ергономічне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації виробу У сумці можна носити телефони, ручки, ключі, гаманець, навушники та інше

Особливості:
-
Тип: сумка тактична/тактична сумка на ногу;
-
Розміри: 35 х 17 х 10 см
-
Об’єм: близько 5 л
-
Система M O L L E
-
Система модульних застібок на липучках





- Точка видачі Rozetka
- УкрПошта
- Нова пошта
- Наложений платіж!
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Поясний ремінь, Система підвіски Molle |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість лямок | 1 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 10 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Товар | Чоловіча тактична сумка барсетка, Сумка тактична наплічна, Нагрудна сумка NF-680 чоловіча тактична |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴









