Топ
-50%

Тактичний рюкзак військовий з міцними замками зсу потужний знімний підсумок 4в1
1 414 ₴
707 ₴
- В наявності
- Код: fd67524
+380 (63) 433-58-88
0630484183повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний рюкзак військовий з міцними замками зсу потужний знімний підсумок 4в1
Рюкзак тактичний 4в1 об’ємом 80 літрів дозволить комфортно переносити з собою особисті речі та спорядження
Модель має знімний підсумок, який можна носити окремо на поясі або на плечі

Переваги:
-
Висока місткість основного відділення
-
Багато кишень і знімний підсумок
-
Водонепроникний шар усередині
-
Якісні двосторонні блискавки
-
Регульовані підтяжки з D-подібними кільцями

Рюкзак тактичний 4в1 – це дорожній рюкзак для подорожей, кемпінгу, риболовлі та полювання Виготовлений із міцного оксфорду, не промокає, міцний та стійкий до розривів Усередині є водонепроникна підкладка із ПВХ для підвищення захисту від дощу

Рюкзак складається з двох відділень, що широко відкриваються, з дуже хорошим доступом всередину, що полегшує упаковку Вони закриваються на якісні двосторонні блискавки, що дозволяють комфортно користуватися блискавками навіть у товстих рукавичках

Характеристики:
-
Тип: чоловічий рюкзак / рюкзак зсу
-
Ємність: 80 л
-
Матеріал: кордура 1200D
-
Колір: чорний
-
Особливості: система Molle
-
Розмір рюкзака: 39x22x80 см
-
Розмір підсумку: 40х10х17 см





- Точка видачі Rozetka
- Нова пошта
- УкрПошта
- безпечна покупка (ПромОплата)
- Наложений платіж!
- Передплата на картку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 70 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Система підвіски Molle |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 34 см |
| Висота | 72 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Об'єм | 70 л |
| Товар | Військовий рюкзак ЗСУ 70 л , Армійський рюкзак-портфель , Тактичний SE-355 рюкзак ВСУ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707 ₴









